Про готель-Lotus (Лотус) Солотвино

Lotus (Лотус) Солотвино База відпочинку Lotus (Лотус) Солотвино розташована в курортній зоні селища Солотвино, в 50 метрах від Алергологічної лікарні. Тут ви по-справжньому зможете відпочити від міської суєти, адже тут ви знайдете все необхідне для відмінного відпочинку всією сім'єю.

Умови проживання

Lotus (Лотус) Солотвино 1. Працюємо цілодобово і без вихідних. І без свят. 2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашій базі відпочинку. 3. No Smoking-це не просто табличка або нічого не значуща прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли. 4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, кондиціонер, закривати вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Lotus (Лотус) Солотвино Правила скасування броні, а також передоплати залежать від конкретної категорії номера і обраного тарифу. Щоб дізнатися інформацію, рекомендуємо при виборі номера ознайомитися з умовами бронювання.

Правила та умови

Lotus (Лотус) Солотвино 1. Працюємо цілодобово і без вихідних. І без свят. 2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без великих домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому готелі. 3. No Smoking-це не просто табличка або нічого не значуща прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли. 4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.

TravelLine: Аналитика